CIRCO BAFFO
Ielu mākslinieki, Sanktpēterburga


CIRCO BAFFO 

Dažādu mākslinieku-mūziķu kombinācija, kas savās performancēs apvieno aktiermeistarības, žonglēšanas, klauna mākslas un dejas elementus. Oriģināli no Sanktpēterburgas un visbiežāk atrodami pilsētu ielās.

Stāsts ar humoru:

Circo Baffo ir absolūti marginālu aktieru, šizoīdu muzikantu un klaunu-diriģentu kopums — deģenerāti, kas uzdzīvo Eiropas ielās, lai piepel- nītos. Kolektīvs ir interesants ar to, ka šie egocentriskie, kategoriski pretēji viens otram esošie indivīdi spēj pastāvēt viens otram blakus un radīt diezgan ciešamus priekšnesumus. Tikpat interesants ir mākslinieciskais vadītājs, kura šajā trupā nemaz nav. Vienvārdsakot, iekārtojieties ērtāk, šovs tūlīt sāksies!

“Cienījamie kuldīdznieki, šeit Circo Baffo! Ir pagājis tieši gads kopš mūsu tikšanās šajā skaistajā pilsētā. Lai arī cik daudz jūs sapņotu, neskatoties uz visām jūsu vēlmēm mūs vairs nekad neredzēt, mēs atgriezīsimies! Šoreiz Circo Baffo parādīsies jaunā formā: trīsdaļīgā fantāzijas izrādē ar impresionistu gleznām! Mēs nolēmām ūsām un svītrām pievienot nedaudz krāsas. Eļļas krāsām jābūt precīzām, tomēr mēs neuzņemamies atbildību par parādītajiem audekliem un to iedarbību! Ar mīlestību un laba vēlējumiem - jūsu draugi Circo Baffo!”

*Aizraujoši priekšnesumi abās festivāla dienās!


LAIKS/VIETA/BIĻETE

2019.gada 19.oktobris, plkst 17.00 garums - 40 min Kuldīgas Sv. Annas evanģēliski luteriskā baznīca, Dzirnavu iela 12, Kuldīga -----------------------------

2019.gada 20.oktobris, plkst 20.40 garums - 20 min Kuldīgas kultūras centra pagalms, Raiņa iela 21, Kuldīga

*IEEJA BEZ MAKSAS ar iespēju ziedot līdzekļus Sv.Annas ev.lut. baznīcas torņa renovācijai