Punktiņmandalu meistarklase
ar Sarmīti Eiduku

Punktiņmandalu meistarklase ar Sarmīti Eiduku

Punktiņmandalu meistarklase ar Sarmīti Eiduku

Šajā laikā, kad viss tik strauji mainās un ir tik daudz nezināmā, ir jāprot pielāgoties, mainīties laikam līdzi un sajust to, kas tev ir tik ļoti zināms. Sajust savu radošo potenciālu, kurš var būt viens no palīgiem šajā pārmaiņu laikā, kurš var tev sniegt miera sajūtu, prieka enerģiju, brīvu mīlestības un radīšanas plūsmu.

Šajā septembra svētdienā sanāksim kopā PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASĒ, lai paplašinātu savu apziņu, savu radošo potenciālu, lai atvērtu vēl mazliet vairāk savas sirsniņas un, lai sajustu TAGADNES mirkli, kurš ir tieši tāds, kādu mēs paši to radām!

Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs. Ar šīs tehnikas palīdzību ir iespējams harmonizēt savu sievišķo un vīrišķo dabu, savu pagātni un nākotni, līdzsvarot emocijas, visu, kas radies nemīlestībā, transformēt mīlestības plūsmā.

Šīs tehnikas laikā visa uzmanība tiek vērsta tikai un vienīgi uz process, nevis uz galarezultātu. Tādā veidā tas palīdz koncentrēt visu uzmanību, enerģiju tikai un vienīgi uz TAGADNES mirkli, būt Šeit un Tagad.

Meistarklasē Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, karsta tēja ar viegli sajūtamu rudens elpu mazmaizītēs.

Viens citāds mirklis var radīt daudz jaunus Tavas būšanas mirkļus!

Uz tikšanos PunktiņMANDALU MEISTARKLASĒ Kuldīgā!

Par meistarklases vadītāju Sarmīti Eiduku: “Esmu cilvēks, kurš iet savu sirds ceļu. Apkārtesošie mani sauc par iedvesmotāju! Pati iedvesmojos no saullēktiem un saulrietiem, no ziedu rotātām pļavām un zvaigžņu piebērtām debesīm, no marmelādes mazmaizītēm un saldējuma kokteiļa, no radīšanas mirkļa un dalīšanās prieka. Esmu laimīga piedzīvot Zemes dzīvi un dalīties savā pieredzē!

VIETA / LAIKS / BIĻETES

27.septembris, plkst. 12:00 Ilgums līdz 4h

Kuldīgas Jauniešu māja Jelgavas iela 26, Kuldīga

Biļetes: 25 EUR


Pirkt biļeti

   ***Cienījamie festivāla apmeklētāji! 
Nākot uz pasākumu, pie ieejas biļešu kontrolieri Jums palūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un aizpildīt nelielu anketu, kurā jānorāda Jūsu vārds, uzvārds, kontakttālrunis, sēdvieta. Anketas veidlapu Jūs saņemsiet pie ieejas. 
Balstoties uz 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 8.3 punktu, lai ierobežotu Covid-19 izplatības risku, pasākumu rīkotājiem personu datu vākšana ir obligāta.