NAKSITRALLĪŠI
Izrāde bērniem 3+, Latvijas Leļļu teātris
*** izrādi "Mazā raganiņa" aizvietos izrāde "Naksitrallīši"


NAKSITRALLĪŠI

Vecuma ierobežojums: 3+

Pie saldējuma kioska satiekas trīs dīvaini cilvēciņi – Uzrocis, Ķērpjbārdis un Puszābaks. Viņi mielojas ar saldējumu un ziņkārīgi cits citu uzlūko. Tas ir sākums draudzībai, kas būs stiprāka par ķildām, bailēm un grūtībām, ko Naksitrallīšiem nāksies pārvarēt, lai dabā atkal valdītu līdzsvars. 
Eno Rauds naksitrallīšus radījis 1975. gadā, tomēr Latvijas bērnus šī grāmata sasniedza 90. gadu sākumā, kļūstot par neatņemamu literārās pieredzes sastāvdaļu lielākajai daļai 80. un 90. gados dzimušo.

Aktieru Miķeļa Žideļūna, Edgara Kaufelda un Artūra Putniņa vadībā arī 21. gadsimta bērniem būs iespēja iepazīties ar leģendāro vīriņu trio, sekojot līdzi Ķērpjbārža, Puszābaka un Uzroča neticamajiem piedzīvojumiem, glābjot pilsētu no briesmām.
Balstoties uz Edgara Valtera ilustrācijām, naksitrallīšu gaitas skatuves valodā palīdzējis ietērpt scenogrāfs Toms Grīnbergs, māksliniece Māra Liniņa un komponisti Pēteris un Aija Pāsi.

Izrāde ieguvusi "Spēlmaņu nakts 2017/2018" balvu kategorijā "Gada izrāde bērniem"!

LAIKS/VIETA/BIĻETE

2019.gada 20.oktobris plkst 12.00

Izrādesarums: 1h 10min

Kuldīgas novada sporta klubs "Poligons", Virkas iela 15, Kuldīga

*** SKATĪTĀJU UZMANĪBAI ! Tehnisko iemeslu dēļ izrāde "Mazā raganiņa" tiek aizvietota ar izrādi "Naksitrallīši"

Iegādātās biļetes uz izrādi "Mazā raganiņa" BŪS DERĪGAS IZRĀDEI "Naksitrallīši". Izrādes norises vieta un laiks paliek nemainīgs.
Ja kādu iemeslu dēļ biļetes tomēr vēlaties atgriezt, tas ir iespējams visās Biļešu paradīzes kasēs. Summa par iegādātajām biļetēm jums tiks atskaitīta atpakaļ.

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


 

Pirkt biļeti