PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASE
Meistare - Sarmīte Eiduka


PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASE

Satiksimies dzestrā rudens dienā Kuldīgā PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASĒ, lai uz mirkli apstādinātu savu domu skrejošo karuseli un sirdi piepildītu ar mierpilnu prieku. Katrs sākuma brīdis ir īstais! Šī meistarklase var būt Tavs jaunais sākums PunktiņMANDALĀM. Tev tiek dāvāta lieliska iespēja radīt savu iedvesmas PunktiņMANDALU! Ar katru uzlikto punktiņu mēs vairosim prieka un līksmības enerģiju, piedosim jaudu savai Esībai un izbaudīsim savu radīšanas potenciālu! 

Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs. Caur punktošanas tehniku ir iespējams izzināt savu pašreizējo iekšējo sajūtu, vai esmu stabils savā dzīves centrā, vai esmu mazliet apmaldījies sava ceļa šķērsielās, vai esmu harmonijā ar sevi un ar notikumiem sev apkārt, vai ar savām pēdām mēs bijīgi pieskaramies zemei, vai esam droši un pasargāti būt te, šajā vietā, Kuldīgā. Šī tehnika palīdz pieklusināt skrejošās domas un vērst uzmanību uz pašu procesu, kurā šobrīd atrodies. Šajā mirklī, savienojot mandalas spēku ar neskaitāmiem simtiem un tūkstošiem punktiņu, mēs katrs piepildām kosmosu ar savām patiesajām sirds vēlmēm un nodomiem, ar savu radīšanas prieku mēs nojaucam visas robežas, noliekam malā visas maskas un kļūstam brīvi savā esībā un radām enerģijas virpuli, kurš spēj piepildīt un transformēt visu, kas radies nemīlestībā. 

Meistarklasē Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, karsta tēja ar viegli sajūtamu rudens elpu mazmaizītēs. Viens citāds mirklis var radīt daudz jaunus Tavas būšanas mirkļus! Uz tikšanos PunktiņMANDALU MEISTARKLASĒ Kuldīgā!

Par meistarklases vadītāju Sarmīti Eiduku: “Esmu cilvēks, kurš iet savu sirds ceļu. Apkārtesošie mani sauc par iedvesmotāju! Pati iedvesmojos no saullēktiem un saulrietiem, no ziedu rotātām pļavām un zvaigžņu piebērtām debesīm, no marmelādes mazmaizītēm un saldējuma kokteiļa, no radīšanas mirkļa un dalīšanās prieka. Esmu laimīga piedzīvot Zemes dzīvi un dalīties savā pieredzē!


VIETA/LAIKS/BIĻETE

2019.gada 20.oktobris, plkst. 11.00
garums - 3h

Kuldīgas Mākslinieku rezidence, Pils iela 2, Kuldīga


Pirkt biļeti