LŪK, ISTABA ŠĪ..
Izrāde/radošais vakars, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris


LŪK, ISTABA ŠĪ...

Režisore: Dana Bjorka Kompozīcija: Dmitrijs Palēss Muzikālā vadītāja:Ludmila Mogiļevska Izrādē piedalās: Dana Bjorka, Nikolajs Groničevs (ģitāra), Ņikita Osipovs (kontrabass), Anna Marija Ivana (akordeons)

Mūsdienās, kad laiks rit ātri un jāpaspēj tik daudz, kluss vakars draugu lokā, mājīgā istabā, kurā viesi dzer tēju no īsta patvāra, ir reta greznība un iepriecina sirdi. Tas ir vakars ar dziesmām un dzeju, kas atmodina visdažādākās sajūtas - gan satrauc, gan dāvā cerību. Vakars, kad dvēsele runā ar dvēseli vienā, patiesu jūtu valodā, vakars, kurā kļūstam tuvāki viens otram.

2018. gada decembra vidū Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris atklāja jaunu spēles laukumu ar neparastu nosaukumu – “Kvarķirņiks”. Par “kvarķirņiku” dēvē  nelielu mājas koncertu, kas notiek dziedātāju vai mūziķu dzīvoklī (šī tradīcija īpaši populāra folk un rokmūzikas jomā). Pirmais Rīgas Krievu teātra “Kvarķirņiks” bija veltīts dzejnieka un dziesminieka Bulata Okudžavas daiļradei.

"Lūk, istaba šī..." – rinda no Okudžavas dzejoļa, kas visprecīzāk izsaka jaunā spēles laukuma būtību – "lūk, istaba šī..."

...kur jūs vienmēr esiet laipni gaidīti.
...kur dvēsele runā ar dvēseli.
...kur jūsu klātbūtnē “kvarķirņiks” tiks atklāts katru reizi no jauna – vienmēr īpaši un mainīgi kā kaleidoskopā.

Laipni lūdzam!

Pirmizrāde: 2018. gada 15. decembrī.


LAIKS/VIETA/BIĻETE

2019.gada 20.oktobris, plkst.16.00
garums - 1h 20min

Padures muiža, Kuldīga

* plkst.15.20 no Kuldīgas kultūras centra (Raiņa iela 21, Kuldīga) atiet festivāla autobuss. Nenokavē iekāpšanu!


Pirkt biļeti