KINO VAKARS
LATVIJAS KULTŪRAS AKADĒMIJAS STUDENTU FILMU SKATE

KINO VAKARS
Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās Filmu skolas īsfilmu programma

KINO VAKARS

Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās Filmu skolas īsfilmu programma:

KOLEKTĪVS.ES (21’, 2018)
Komēdija, farss. Rež. Adriāna Roze

Lomās: Elina Hanzena, Beatrise Blumberga, Inese Ramute, Januss Johansons, Vitālijs Jakovļevs

Komēdija par meliem un pazaudētu ticību. Pierobežas ciemata papīra rūpnīcas kolektīvs gaida ministrijas kontroles vizīti. Kamēr darbinieki un direktors meklē radošus risinājumus, lai novērstu ierēdņu uzmanību no ražošanas dīkstāves, neviens nepamana kaut ko daudz būtiskāku.

 VILKU NAKTS (18’, 2019)
Komēdija, spriedzes filma. Rež. Marta Botere

Lomās: Ivars Krasts, Zane Jančevska, Jurģis Spulenieks

Iestiguša busiņa šoferis ierodas vientuļas mājas pagalmā, meklējot palīgus. Tur dzīvojošās sievietes un viņas dēla solījumi palīdzēt nevainagojas ar panākumiem. Tā kā ir pārāk tumšs, lai dotos tālāk, busiņa šoferis tiek aicināts pavadīt nakti pie viņiem. Kad nākamajā dienā viņam paliek slikti un viņš ir spiests palikt vēl ilgāk, šoferis atklāj, ka mājas iemītnieki slēpj kādu noslēpumu.

DISKRĒTS (22’, 2019)
Pieaugšanas stāsts, drāma. Rež. Žulijens Nuhums Kulibali

Lomās: Kārlis tols, Ģirts Rāviņš, Krišjānis Salmiņš

Kristaps 22 gadu vecumā joprojām dzīvo ar tēvu, turklāt viņu attiecības ne tuvu nav ideālas. Katra saruna pārvēršas strīdā, jo abi vīrieši atsakās būt atklāti – Kristaps par savu homoseksualitāti, savukārt tēvs par savām jaunajām attiecībām un to, ka novērtē dēla klātbūtni. Impulsu ko mainīt dzīvē Kristapam sagādā iepazīšanās ar priekšnieku Mareku, kurš Kristapa acīs simbolizē brīvību.

DĒLS JEB KALEIDOSKOPS (26’, 2019)
Drāma. Rež. Antons Barons

Lomās: Armands Berģis, Marija Linarte, Aksels Līcis

Civilizācijai esot uz globāla konflikta sliekšņa, jauns vīrietis dodas uz dzimto pilsētu, lai pēc ilgas nošķirtības uzmeklētu māti. Vainas apziņas vadīts, viņš ierodas pilsētā, kuru jau skāris karš. Karavīri gatavojas turpmākajām cīņām, bēgļi mēģina tikt uz pēdējo aizbraucošo vilcienu. Varonis apjucis pārvietojas pa pilsētu, kara šausmas mijas ar siltām bērnības atmiņām par māti. Mātes meklējums kļūst ne tikai fizisks, bet arī metaforisks.

LELLES (31’, 2018)
Komēdija, rež. Ieva Norvele

Lomās: Lelde Dreimane, Tīna Zariņa, Ivars Kļavinskis, Madars Zvagulis, Roland Laos, Niklāvs Kurpnieks, Jānis Kronis

Nakts, Rīga, divas jaunas meitenes un vīrietis. Viņu ceļi nejauši krustojas. Sandra un Inese domā, ka Andris viņas uzaicina uz restorānu, bet Andris ir taksometra šoferis, kurš Sandru un Inesi notur par klientēm. Vakariņas restorānā ir notiesātas, bet naudas, ar ko samaksāt, nevienam nav. Tā sākas pārpratumu kaskāde vienas nakts garumā.

VIETA / LAIKS / BIĻETES

26.septembris, plkst. 20:00 Ilgums: 3h

Kuldīgas pilsētas dārzs Kalna iela 25, Kuldīga

IEEJA BEZMAKSAS *obligāta iepriekšēja pieteikšanās

Pieteikties


  ***Cienījamie festivāla apmeklētāji! 
Nākot uz pasākumu, pie ieejas biļešu kontrolieri Jums palūgs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un aizpildīt nelielu anketu, kurā jānorāda Jūsu vārds, uzvārds, kontakttālrunis, sēdvieta. Anketas veidlapu Jūs saņemsiet pie ieejas. 
Balstoties uz 2020. gada 9. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 8.3 punktu, lai ierobežotu Covid-19 izplatības risku, pasākumu rīkotājiem personu datu vākšana ir obligāta.