Ar savu krēslu uz festivāla norisēm!
Meistarklase / 22.septembrī: plkst. 18:00 / Kuldīgas Adatu fabrika, Kalpaka iela 4

Meistarklase
 “Ar savu krēslu uz festivāla norisēm!”

Sadarbībā ar Kuldīgas Adatu Fabrikas 3D prototipēšanas / kokapstrādes darbnīcu 10 interesentiem ir iespēja unikālā meistarklasē galdnieka Māra Saulgrieža vadībā izveidot savu festivāla krēslu, ar kuru apmeklēt vairākas festivāla norises bez papildu maksas, bet ar iepriekšēju vietas rezervāciju (ar savu izgatavoto krēslu ir iespējams apmeklēt koncertu “Sapņi par klavierēm” un izrādes “Viss sākas ar mīlestību...”, “Ziemeļnieks”, “Viņa–Viņš–Viņa”)!  

Sava krēsla izgatavošana ļaus vienlaikus apjaust un izprast koka apstrādes un dizaina procesu, kā arī sniegs iespēju ieskatīties šī gada festivāla programmā un Latvijā ievērojamu un talantīgu mākslinieku sniegumā.

Meistarklases vietu skaits ir ierobežots.

*Adatu Fabrika ir Kuldīgā esoša un starptautiskām sadarbībām saistīta radošo enerģiju koprades vieta.

3D prototipēšanas / kokapstrādes darbnīca ļauj cilvēkiem no dažādām jomām realizēt savas radošās idejas, izmantojot koku un 3D drukas tehnoloģijas. Šī darbnīca ir daļa no Adatu Fabrikas kompleksa, kas piedāvā iespēju īstenot ideju gan profesionāliem dizaineriem un māksliniekiem, gan arī tiem, kas vēlas izmēģināt un attīstīt savu radošumu hobija līmenī.


VIETA /LAIKS / BIĻETE

22. septembrī plkst. 18.00, ilgums  līdz 2 stundām

Kuldīgas Adatu fabrika, Kalpaka iela 4

Biļetes cena: 30 EURPIRKT BIĻETI